AWARE spotkanie online

24 maja 2024 r. konsorcjum AWARE - lękowej w szkolnictwie wyższym podczas (po) pandemii Covid-19 odbyło kolejne spotkanie online i zaplanowało kolejne kroki przyszłych działań.

Podczas spotkania konsorcjum ogłosiło, że Podręcznik Podnoszenia Świadomości jest teraz dostępny we wszystkich językach partnerów na stronie internetowej. Podręcznik zawiera: wprowadzenie do zdrowia psychicznego, przewodnik dotyczący rozpoznawania lęku wśród studentów, przewodnik dotyczący rozwijania umiejętności radzenia sobie z lękiem i świadomością zdrowia psychicznego w HEi. Można go znaleźć tutaj.

Partnerzy omówili również organizację pakietu roboczego nr 4 - Nawiązywanie kontaktów i wymiana doświadczeń. Konsorcjum wkrótce zakończy korektę modułów opracowanych dla tego rezultatu. Partnerzy zgodzili się, że głównym celem na najbliższe dwa tygodnie jest skupienie się na sfinalizowaniu treści. Dodatkowo, jak zawsze partnerzy omówili kwestię rozpowszechniania i zapewnienia jakości projektu.

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej i mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z naszymi postępami!