LEXIS spotkanie online

18 lipca 2024 r. partnerzy projektu LEXIS: Wspieranie nauczycieli języka angielskiego w doskonaleniu nauczania i uczenia się dzieci z dysleksją poprzez integrację nowych technologii i nabywanie umiejętności cyfrowych zorganizowali ostatnie spotkanie online przed przerwą wakacyjną, aby zaktualizować informacje na temat przebiegu projektu.

Obecnie wysiłki konsorcjum skupiają się na organizacji rezultatu czwartego, plan działania LEXIS dla szkół. Na przełomie września i października partnerzy wdrożą serię warsztatów szkoleniowych, których rezultatem będzie nabycie nowych umiejętności cyfrowych, aktualizacja metodologii nauczania i wiedzy oraz zapewnienie nowych metodologii, które stworzą kompleksowe podejście do nauczania i uczenia się języków.

Konsorcjum omówiło również wszelkie kwestie związane z finansami i administracją projektu, a także zapewnieniem jakości i działaniami upowszechniającymi.

Serdecznie zachęcamy do śledzenie naszych działań na stronie internetowej projektu i w mediach społecznościowych: Facebook i Instagram.