LEXIS spotkanie online

3 września 2024 r. partnerzy projektu LEXIS odbyli spotkanie online po przerwie wakacyjnej. Spotkanie koncentrowało się na przeglądzie postępów oraz planowaniu ostatnich etapów projektu.

Daty końcowej konferencji i spotkania międzynarodowego w Polsce zostały potwierdzone na koniec października 2024 r. W ramach rezultatu projektu nr 4 konsorcjum organizuje serię warsztatów szkoleniowych mających na celu rozwijanie umiejętności cyfrowych oraz aktualizację metodologii nauczania. Dwa międzynarodowe webinaria dla nauczycieli zostały zaplanowane na wrzesień/październik 2024 r. Plan działania LEXIS dla szkół został sfinalizowany i jest gotowy do rozpowszechnienia.

Ponadto partnerzy przygotowują się do publikacji artykułów w lokalnych i krajowych gazetach, aby promować naukę języka angielskiego w szkołach podstawowych. W krajach partnerskich zaplanowano kilka wydarzeń upowszechniających mających na celu podzielenie się wynikami projektu. Konsorcjum omówiło również wszystkie kwestie związane z finansami i administracją projektu, a także działania z zakresu zapewnienia jakości i rozpowszechniania rezultatów.

Serdecznie zachęcamy do śledzenie naszych działań na stronie internetowej projektu i w mediach społecznościowych: Facebook i Instagram.