Spotkanie partnerów projektu Good Start For All

W dniach 26 -27czerwca br. w Leeds w Wielkiej Brytanii odbyło się spotkanie partnerów międzynarodowego projektu Dobry Start dla Wszystkich – Rozwój metod edukacji włączającej dla dzieci przedszkolnych  z różnych środowisk kulturowych  i mniej uprzywilejowanych środowisk społecznych realizowanego w ramach programu Erasmus+.

Miejscem spotkania był Trinity University w Leeds ,a wśród partnerów znalazły się instytucje z Czech, Wielkiej Brytanii, Słowacji oraz Szwecji.

Podczas spotkania omawiano wyniki badań przeprowadzonych w krajach partnerskich, dotyczących edukacji włączającej. Dyskutowano na temat następnych etapów prac  merytorycznych opracowania raportu edukacji włączającej. Podczas spotkania omawiano również kolejne kroki związane z przygotowaniem warsztatów z zakresu metod edukacji włączającej w krajach partnerskich. Partnerzy odbyli również wizytę studyjną w Children`s Centre w Leeds.