Zaproszenie na webinar projektu EcoDigi

Drodzy edukatorzy osób dorosłych,

Z radością zapraszamy na nadchodzące webinarium projektu Erasmus+ EcoDigi- Transition Mode for Adults: Ecological and inclusive Digital Education!

Oto, czego możesz się spodziewać po tym interesującym wydarzeniu:

• Rozwój umiejętności: Czerp wiedzę od trenerów, którzy wzięli udział w szkoleniu w Hiszpanii i opracowywali innowacyjną metodologię edukacji cyfrowej.
  • Angażujące metody: Weź udział w aktywnym uczeniu się poprzez pracę zespołową, ćwiczenia oparte na współpracy, studia przypadków i nie tylko.
  • Dostęp po szkoleniu: Uzyskaj dostęp do materiałów szkoleniowych po webinarium i skutecznie wdrażaj nowe narzędzia i metody do swoich praktyk.
  • Certyfikacja: Po pomyślnym ukończeniu webinarium otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia.

Informacje praktyczne:

Data: 27.06.2024

Platforma: Zoom

Prowadzenie: dr Anna Staszewska, Społeczna Akademia Nauk

Czas trwania: 14:00-15:30

Rejestracja: https://forms.gle/zM5Evh4NJQE7fXfr5

Z niecierpliwością czekamy na Twój udział i wkład w nasze webinarium. Wspólnie doskonalmy nasze umiejętności i rozwijajmy praktyki w edukacji osób dorosłych.

Do zobaczenia wkrótce!